testingCheats true - The Sims 4

0 Comments

Jak umożliwić sobie niemalże nieograniczone ingerowanie w życie naszych simów? To bardzo proste. Wystarczy wywołać konsolę i wpisać "testingCheats true". To jeden z najbardziej przydatnych kodów w serii The Sims, który otwiera graczowi wiele drzwi. W The Sims 2 widniał jako "boolprop TestingCheatsEnabled true". W The Sims 3 przybrał krótszą nazwę "TestingCheatsEnabled true". Skupmy się na jego funkcjach w czwartej odsłonie gry.


Jak powszechnie wiadomo, aby wpisać kod należy najpierw otworzyć konsolę kombinacją:
 SHIFT + CTRL + C
Po wpisaniu naszego magicznego hasła "testingCheats true" można zacząć zabawę. Niektóre funkcje będą wymagały wpisania kolejnych kodów, niektórym wystarczy przytrzymany klawisz "Shift". No to zaczynamy!


cas.fulleditmodeWłącza wszystkie możliwe opcje w aplikacji Stwórz Sima
Shift + kliknięcie w Sima Reset Sima, dodanie do aktywnej rodziny, maksymalne zaspokojenie potrzeb, ustawianie stanu emocjonalnego, włączanie i wyłączanie zmian w paskach potrzeb, edytowanie Sima w aplikacji CAS (za wyjątkiem jego imienia i nazwiska oraz odziedziczonych cech)
Shift + kliknięcie w obiekt Po kliknięciu na obiekt, przytrzymując klawisz Shift, otrzymamy opcję zresetowania go oraz ustawienia go jako głowę Sima. By ściągnąć obiekt z głowy, należy go zresetować
Shift + kliknięcie w obiekt, który można ubrudzićOpcja zabrudzenia owego obiektu
Shift + kliknięcie w brudny obiektOpcja wyczyszczenia owego obiektu
Shift + kliknięcie w skrzynkę pocztowąDodatkowe opcje rodziny, świata oraz zresetowania skrzynki
Shift + kliknięcie w ziemię/podłogęOpcja teleportacji Sima
modifyrelationship (imię i nazwisko dwóch Simów oraz liczba) friendship_mainZwiększa lub zmniejsza pasek przyjaźni (-100 do 100)
modifyrelationship (imię i nazwisko dwóch Simów oraz liczba) romance_mainZwiększa lub zmniejsza pasek miłości (od -100 do 100)
money #Zmienia fundusze rodziny na wpisaną kwotę (największa to 9 999 999)


Chcesz być na bieżąco? Polub fanpage!

Przy pomocy: simstruelife.pl


Zobacz również:

Brak komentarzy:

Geek. Obsługiwane przez usługę Blogger.